Charlotte Leys: “Dit was echt straf”

Charlotte Leys: “Straf van onze ploeg”

“Ik ben supertevreden met het resultaat en het spelniveau tegen de Polen. Het is sterk van onze ploeg om in de vierde en de vijfde set een achterstand van zes of zeven punten bij te benen en om zelfs naar winst te gaan. Straf! Voor mij is het bijzonder om tegen de Polen te spelen. Omdat ik in Polen gespeeld heb, ken ik de ganse ploeg. Daarom is het voor mij echt speciaal om tegen de Polen te winnen,” glunderde aanvoerster Charlotte Leys.

Ik was zelf extra gebeten om mijn punten te scoren tegen mijn ex-ploegmaats. Achteraf zag je dat Polen zwaar ontgoocheld was door dit verlies. Op dit toernooi maken we een mooie evolutie door. Het bewijs daarvan hebben we geleverd in de laatste twee wedstrijden waarin we hard gevochten hebben.”

CEV-Baku2015_20150621-082023

Freya Aelbrecht: “Nu zijn we vertrokken”

“Dit was een ongelooflijke vechtmatch en we zijn blijven gaan,” vond ook Freya Aaelbrecht. “Volgens mij was wilskracht hét woord van de wedstrijd en wees maar zeker dat wij wilskracht getoond hebben. Het was zalig om de eerste ronde met een positieve noot te eindigen. Maar het was ook nog ‘fingers crossed’ omdat we de kwalificatie niet meer in eigen handen habben. Met ons spel van de laatste twee wedstrijden verdienen we het om naar die kwartfinales te gaan. Grote opluchting na het steuntje dat de Roemeense vrouwen hen boden, door alvast de eerste van Italië afhandig te maken. “Ik denk wel dat we vertrokken zijn voor de rest van de campagne. We blijven hier nu hopelijk nog wel even.”

CEV-Baku2015_20150621-081243_1

Gert Vande Broek: “EK blijft het belangrijkste”

Coach Gert Vande Broek was uiteraard tevreden over het stuntwerk van zijn speelsters, invalsters inbegrepen. Maar toch bleef hij met beide voetjes op de grond.

“Voor dit seizoen is het EK in september in Antwerpen en in Nederland onze belangrijkste doelstelling. Deze Europese Spelen en begin juli de World Grand Prix zijn ideale voorbereidingen, maar tegen eind september moeten we met ons beste team ons hoogste niveau halen.”

 

 

This entry was posted in Baku 2015, Dames, Nieuws. Bookmark the permalink.
 archive
18.01.2018 Maaseik verliest van Sam Deroo Detail
17.01.2018 Bijna stunt in Roeselare Detail
16.01.2018 François Lecat en Pieter Verhees op dreef in Italië Detail
13.01.2018 Op zucht van stunt tegen zilveren WK-medaille Detail
12.01.2018 Dankzij knappe prestatie naar top 8 Detail
12.01.2018 Koekelkoren/van Walle opent goed in Tsjechië Detail

 archive
08.01.2017 Latvia – Belgium: 0-3 Detail
07.01.2017 Belgium – Turkey: 3-0 Detail
07.01.2017 Poland – Belgium: 1-3 Detail

join us on facebook